Maak kennis met onze medewerkers

Heinz arink

Heinz Arink

Algemeen directeur

h.arink@arink.nl

0544 461978

Maurice verhey

Maurice Verhey

Bedrijfsleider / Verkoopadviseur

m.verhey@arink.nl

0544 461978

Ard markerink

Ard Markerink

Verkoopadviseur Bedrijfswagens

a.markerink@arink.nl

0544 461978

Piet arink

Piet Arink

Inkoop / verkoop

piet.arink@arink.nl

0544 461978

Kay morrenhof

Kay Morrenhof

Boekhouding / ICT

k.morrenhof@arink.nl

0544 461978

Arno hoffman

Arno Hoffman

Receptie / Chef werkplaats

a.hoffman@arink.nl

0544 465717

Clemens krabben

Clemens Krabben

Magazijn / onderdelen verkoop

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Manfred koldeweij

Manfred Koldeweij

Monteur

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Christoph habscheid

Christoph Habscheid

Monteur

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Jan wassink

Jan Wassink

Monteur

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Raymond iliohan

Raymond Iliohan

Monteur

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Matthijs Boeijink

Matthijs Boeijink

Monteur

werkplaats@arink.nl

0544 465717

Download onze app

Profiteer nu van de voordelen van onze Autobedrijf Arink app!
Met onze app zijn wij altijd binnen handbereik.